DKM Odpady

Wynajem kontenerów Warszawa i okolice

Dostarczamy kontener w ciągu 1 dnia roboczego na terenie Warszawy i okolic. Zamówienie kontenera zajmuje 5 minut.
Kontener na odpady

Typ kontenera

Rodzaj odpadów

TPay

O nas

Zajmujemy się wywozem odpadów stałych, budowlanych oraz pracami porządkowymi. Usługi świadczymy w oparciu o niezbędne zezwolenia i ustawy. Nasza prężnie rozwijającą się firma obsługuje teren całej Warszawy i okolic.

Jesteśmy profesjonalistami i poważnie traktujemy swoją pracę. Wiemy jak ważne jest dla nas wszystkich otoczenie, w którym żyjemy. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na zagadnienia związane z ochroną środowiska.

Nasza firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i duże firmy budowlane działające w województwie mazowieckim.

  • Terminowość
  • Sprawny dojazd
  • Warszawa i okolice
  • Płatność online
  • 100% zadowolonych klientów

Cennik

Ceny dotyczą strefy 1

Nasze usługi

Kontener na śmieci Warszawa – wynajem i jego zalety

Jeśli planujesz remont mieszkania lub domu w Warszawie, zastanawiasz się pewnie, co zrobić ze starymi meblami i odpadami. Przedstawimy Ci idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i zadbać o ochronę środowiska.

Wynajem kontenerów Warszawa – terminowość i dokładność

Kontenery na gruz, odpady czy gabaryty można wynająć w Warszawie i okolicach zarówno jako osoba prywatna, jak i właściciel małego lub dużego przedsiębiorstwa. Oferujemy terminowy dojazd i wygodną formę płatności, w tym zamówienie online. Dzięki temu nie musisz samodzielnie przewozić odpadów w miejsca, z których może ich nikt nie zabrać.

Dostawa konteneraDostarczony kontenerOdbiór kontenera

Kontener na gruz Warszawa – różne wielkości i rodzaje

Jeśli potrzebujesz zorganizować wywóz gruzu w Warszawie, bez problemu znajdziesz u nas kontenery o różnych wielkościach – od 1 metra sześciennego do 40 metrów sześciennych.

Kontener na odpady budowlane Warszawa – wszystko pomieści

Kontener na odpady budowlane Warszawa to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz pozbyć się po remoncie glazury, terakoty, boazerii, paneli czy armatury łazienkowej. Nasze kontenery pomieszczą wszystko, czego chcesz się pozbyć – poremontowe zmieszane odpady, czysty gruz, a nawet papę. Na naszej stronie możesz wycenić koszt wynajmu kontenera na odpady przed jego zabraniem.

Wynajem kontenerów na odpady Warszawa – szybko i sprawnie

Jeśli zapomnisz o sprzątaniu i będziesz potrzebował wynająć kontener na odpady w Warszawie w ostatniej chwili, nie martw się – dostarczymy go pod wskazany adres w ciągu jednego dnia roboczego. Wynajem kontenerów na odpady Warszawa to najlepszy wybór, gdy chcesz sprawnie i bezpiecznie pozbyć się odpadów.

Nie masz czasu na dzwonienie i składanie zamówienia przez telefon? Nic prostszego! Jako pierwsi na rynku oferujemy możliwość zamówienia kontenera na odpady budowlane czy śmieci online. Wybierz odpowiedni dla siebie kontener na gruz, a my zajmiemy się resztą.

Kontakt

Dane kontaktowe

DKM Property Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Syta 66a
02-993 Warszawa
NIP: 951-232-15-22
BDO: 000037201
kontakt@dkm-odpady.pl