DKM Odpady

Wynajem kontenerów Warszawa i okolice

Dostarczamy kontener w ciągu 1 dnia roboczego na terenie Warszawy i okolic. Zamówienie kontenera zajmuje 5 minut.

Typ kontenera

Rodzaj odpadów

TPay

O nas

Zajmujemy się wywozem odpadów stałych, budowlanych oraz pracami porządkowymi. Usługi świadczymy w oparciu o niezbędne zezwolenia i ustawy. Nasza prężnie rozwijającą się firma obsługuje teren całej Warszawy i okolic.

Jesteśmy profesjonalistami i poważnie traktujemy swoją pracę. Wiemy jak ważne jest dla nas wszystkich otoczenie, w którym żyjemy. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na zagadnienia związane z ochroną środowiska.

Nasza firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i duże firmy budowlane działające w województwie mazowieckim.

  • Terminowość
  • Sprawny dojazd
  • Warszawa i okolice
  • Płatność online
  • 100% zadowolonych klientów

Cennik

Ceny dotyczą strefy 1

Nasze usługi

Postanowiłeś wyremontować mieszkanie lub dom i zastanawiasz się, co zrobić ze starymi meblami i odpadami? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, ale również zadbać o ochronę środowiska. Nie zastanawiaj się już dłużej i właśnie teraz zdecyduj się na wynajem kontenera na odpady budowlane lub na gruz.

Sądzisz, że jeden z wymienionych to za mało na rzeczy, które zgromadziłeś przez lata? Twoje przedmioty są na tyle duże, iż obawiasz się, że wynajęty kontener na śmieci w Warszawie nie będzie odpowiedni? Nie martw się. W naszej ofercie znajdziesz również kontener na gabaryty Warszawa.

Wynajem kontenerów Warszawa – to określenie wiąże się u nas z terminowością, dokładnością i szybką obsługą. Z kontenerów na gruz Warszawa, na śmieci czy z wynajmu kontenerów na odpady w Warszawie i okolicach mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące małe lub duże przedsiębiorstwa. Zamawiając kontenery na odpady, możesz z naszej strony liczyć na sprawny dojazd oraz najbardziej wygodną dla Ciebie formę płatności. Jako pierwsi na rynku oferujemy zamówienie online.

Po co samodzielnie przewozić odpady w miejsca, z których później ktoś może ich nie zabrać, skoro możesz wybrać kontener na śmieci Warszawa? Nie martw się o odpady budowlane, które zostały po zmianie glazury czy terakoty w łazience i korytarzach. Nie myśl o boazerii, panelach czy armaturze łazienkowej. Wystarczy, że zamówisz kontener na odpady budowlane Warszawa, korzystając z zamówienia online. Po wyborze kontenera na gruz Warszawa, będziesz miał czyste i spokojne sumienie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasami możesz zapomnieć o sprzątaniu i zdecydować się na wynajem kontenera na śmieci w ostatniej chwili. Nie przejmuj się! Dostarczymy go pod wybrany przez Ciebie adres w Warszawie w ciągu jednego dnia roboczego.

Potrzebujesz kontenera na odpady Warszawa o wielkości 1 metra sześciennego, 7, a może 40 metrów sześciennych? Żaden problem! W naszej ofercie kontenerów na śmieci wynajem Warszawa znajdziesz różne rodzaje kontenerów, do których wyrzucisz odpady stałe.

Poremontowe zmieszane odpady, czysty gruz, a może papa? Kontener na odpady budowlane pomieści wszystko, czego chcesz się pozbyć. Na naszej stronie masz również możliwość wyceny wynajmu kontenera na odpady. Już przed zabraniem śmieci wiesz, jaką kwotę w przybliżeniu powinieneś przygotować. Niczego nie ukrywamy przed naszymi klientami, dlatego też wynajem kontenerów na odpady Warszawa to najlepszy z możliwych wyborów. Czekamy na telefon od Ciebie!

Kontakt

Dane kontaktowe

DKM Property Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Syta 66a
02-993 Warszawa
NIP: 951-232-15-22
BDO: 000037201
kontakt@dkm-odpady.pl