DKM Odpady

Wynajem kontenerów Piotrków Trybunalski i okolice

Dostarczamy kontener w ciągu 1 dnia roboczego na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Zamówienie kontenera zajmuje 5 minut.

Typ kontenera

Rodzaj odpadów

TPay

O nas

Zajmujemy się wywozem odpadów stałych, budowlanych oraz pracami porządkowymi. Usługi świadczymy w oparciu o niezbędne zezwolenia i ustawy. Nasza prężnie rozwijającą się firma obsługuje teren Piotrkowa Trybunalskiego i okolic.

Jesteśmy profesjonalistami i poważnie traktujemy swoją pracę. Wiemy jak ważne jest dla nas wszystkich otoczenie, w którym żyjemy. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na zagadnienia związane z ochroną środowiska.

Nasza firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i duże firmy budowlane działające w województwie łódzkim.

  • Terminowość
  • Sprawny dojazd
  • Warszawa i okolice
  • Płatność online
  • 100% zadowolonych klientów

Cennik

Ceny dotyczą strefy 1

Nasze usługi

Masz już dość porozrzucanych rzeczy na swoim podwórku? Różnego rodzaju odpady spędzają Ci sen z powiek, a Ty ciągle zastanawiasz się, co z nimi zrobić? Już podpowiadamy – zdecyduj się na wynajem kontenerów na odpady Piotrków Trybunalski.

Dostarczamy kontenery na śmieci w Piotrkowie Trybunalskim w ciągu jednego dnia roboczego. Twoje podwórko przed domem nareszcie stanie się uporządkowane, a Ty zadbasz o ochronę środowiska dzięki kontenerom na odpady.

To Ty decydujesz o tym, co stanie się z odpadami, które od dawna zalegają przed Twoim domem. My podpowiemy Ci jedynie, że wynajem kontenera na odpady zmieszane w Piotrkowie Trybunalskim będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Dokładność, terminowość, sprawny dojazd i dowolny rodzaj płatności – to czynniki, które wyróżniają naszą firmą. Koszt wynajmu kontenera na śmieci znajdziesz na naszej stronie. W formularzu online możesz obliczyć sobie koszt wynajmu kontenera. Wszystko jest jasne i klarowne.

Przewidujesz, że będzie Ci potrzebne niestandardowe zlecenie? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom i dobrać dla Ciebie odpowiedni kontener. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, by wynajem kontenerów na śmieci Piotrków Trybunalski pozwolił Ci na posprzątanie odpadów zalegających na Twoim podwórku w błyskawicznym tempie.

A może potrzebujesz kontenerów na gabaryty Piotrków Trybunalski? Takie również posiadamy w naszej ofercie. Nie musisz już przeglądać mnóstwa stron i porównywać ofert. Kontenery na wynajem Piotrków Trybunalski to niepowtarzalna oferta, zarówno cenowa, jak i czasowa.

Możesz również zamówić kontener na odpady zielone Piotrków Trybunalski, jeżeli masz w planach aranżację nowego ogrodu czy tarasu. Stare, brzydkie krzewy i kwiaty zostaną zabrane, a Ty będziesz mógł wreszcie usiąść z kawą na nowych meblach ogrodowych. Wynajmij kontener na śmieci w Piotrkowie Trybunalskim już dziś!

Kontakt

Dane kontaktowe

DKM Property Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Syta 66a
02-993 Warszawa
NIP: 951-232-15-22
BDO: 000037201
kontakt@dkm-odpady.pl