DKM Odpady

Wynajem kontenerów Łódź i okolice

Dostarczamy kontener w ciągu 1 dnia roboczego na terenie Łodzi i okolic. Zamówienie kontenera zajmuje 5 minut.
Kontener na odpady

Typ kontenera

Rodzaj odpadów

TPay

O nas

Zajmujemy się wywozem odpadów stałych, budowlanych oraz pracami porządkowymi. Usługi świadczymy w oparciu o niezbędne zezwolenia i ustawy. Nasza prężnie rozwijającą się firma obsługuje teren Łodzi i okolic.

Jesteśmy profesjonalistami i poważnie traktujemy swoją pracę. Wiemy jak ważne jest dla nas wszystkich otoczenie, w którym żyjemy. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na zagadnienia związane z ochroną środowiska.

Nasza firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i duże firmy budowlane działające w województwie łódzkim.

  • Terminowość
  • Sprawny dojazd
  • Warszawa i okolice
  • Płatność online
  • 100% zadowolonych klientów

Cennik

Ceny dotyczą strefy 1

Nasze usługi

Wynajem kontenerów na odpady budowlane i poremontowe w Łodzi i okolicy

Jeśli planujesz remont generalny swojego mieszkania lub domu, konieczne będzie pozbycie się powstałych w trakcie prac odpadów budowlanych. Odpowiedzialne i legalne usuwanie tego typu odpadów wymaga skorzystania z usług profesjonalnej firmy. Nasza firma oferuje wynajem kontenerów na odpady budowlane i poremontowe w Łodzi i okolicy, co pozwoli Ci na szybkie i wygodne pozbycie się powstałych odpadów.

Wynajem kontenera na gruz w Łodzi

W przypadku wyburzenia starej budowli na działce lub przeprowadzenia przebudowy garażu również może pojawić się potrzeba usunięcia gruzu. Nasza firma oferuje wynajem kontenerów na gruz w Łodzi, które pomogą w szybkim i bezpiecznym usunięciu powstałych odpadów. Zorganizuj wywóz gruzu nie tylko z działki czy domu jednorodzinnego, ale także z mieszkania w bloku.

Wynajem kontenera na śmieci cennik

Ceny wynajmu kontenerów na odpady budowlane i poremontowe w Łodzi są uzależnione od wielkości kontenera, rodzaju odpadów oraz lokalizacji. Dlatego też, na naszej stronie internetowej udostępniamy kalkulator, który pozwoli Ci na szybkie i łatwe wyliczenie kosztów wynajmu. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią wielkość kontenera, rodzaj odpadów oraz lokalizację, a już po chwili dowiesz się, jaka kwota Cię czeka.

Obsługa klientów biznesowych

Dostawa konteneraDostarczony kontenerOdbiór kontenera

Oferujemy usługi również dla klientów biznesowych, którzy często muszą usunąć tego typu odpady w trakcie prowadzenia swojej działalności. Nasza firma oferuje wynajem kontenerów na gruz w Łodzi dla klientów prywatnych i biznesowych, co pozwala na sprawną realizację prac remontowych czy wykończeniowych.

Dostawa kontenerów w ciągu jednego dnia roboczego

Jednym z największych atutów naszej oferty jest szybka dostawa kontenerów na wynajem w Łodzi i okolicy. Po złożeniu zamówienia na naszej stronie internetowej, kontener zostanie dostarczony do Ciebie w ciągu jednego dnia roboczego.

Kontakt

Dane kontaktowe

DKM Property Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Syta 66a
02-993 Warszawa
NIP: 951-232-15-22
BDO: 000037201
kontakt@dkm-odpady.pl