DKM Odpady

Wynajem kontenerów Łódź i okolice

Dostarczamy kontener w ciągu 1 dnia roboczego na terenie Łodzi i okolic. Zamówienie kontenera zajmuje 5 minut.

Typ kontenera

Rodzaj odpadów

TPay

O nas

Zajmujemy się wywozem odpadów stałych, budowlanych oraz pracami porządkowymi. Usługi świadczymy w oparciu o niezbędne zezwolenia i ustawy. Nasza prężnie rozwijającą się firma obsługuje teren Łodzi i okolic.

Jesteśmy profesjonalistami i poważnie traktujemy swoją pracę. Wiemy jak ważne jest dla nas wszystkich otoczenie, w którym żyjemy. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na zagadnienia związane z ochroną środowiska.

Nasza firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i duże firmy budowlane działające w województwie łódzkim.

  • Terminowość
  • Sprawny dojazd
  • Warszawa i okolice
  • Płatność online
  • 100% zadowolonych klientów

Cennik

Ceny dotyczą strefy 1

Nasze usługi

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje jakichś większych zmian w swoim życiu. Jeśli zdecydujesz się na remont generalny swojego mieszkania przyjdziemy Ci z pomocą. Nasza firma oferuje wynajem kontenerów na gruz czy odpady pobudowlane w Łodzi i okolicy. Takie kontenery przydadzą się nie tylko w mieszkaniu. Wyburzenie starej budowy na działce, przebudowa garażu czy zmiana planu przestrzeni w domu, również generuje odpady budowlane, które nie zostaną odebrane przez standardowy wywóz śmieci.

Jaka jest cena za wynajem kontenera na śmieci w Łodzi? Wszystko wyliczysz sobie samodzielnie przy pomocy naszego kalkulatora na stronie. Wystarczy, że wybierzesz wielkość kontenera na śmieci, rodzaj odpadów oraz lokalizację i już po chwili dowiesz się, jaką kwotę musisz przygotować.

Nie wiesz, co zrobić z odpadami zielonymi po zmianie aranżacji ogrodu, a może przeprowadziłeś wiosenne porządki na posesji? Wiadomo, że nie zostawisz ich na tarasie ani nie wykorzystasz do palenia w kominku. Jedynym rozwiązaniem jest zatem zamówienie kontenera na odpady zielone.

Z naszej strony możesz liczyć na dokładność, sprawny dojazd oraz dostarczenie kontenera na wynajem w Łodzi i okolicy w ciągu jednego dnia roboczego od momentu Twojego zamówienia.

Obsługujemy również klientów biznesowych. Wynajmij kontener na gruz w Łodzi i już niebawem rozpocznij działania związane z remontem czy wykończeniem wnętrza swojego klienta! Ty płacisz niewielkie pieniądze za wynajem kontenera, a my robimy wszystko, by odpady znalazły się we właściwym miejscu zgodnie ze wszystkimi wymaganiami ochrony środowiska. Usługa, którą oferujemy, działa w oparciu o niezbędne zezwolenia i ustawy. Wszystko jest zgodne z prawem, dlatego też wynajem kontenerów w Łodzi i okolicach to idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

Kontakt

Dane kontaktowe

DKM Property Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Syta 66a
02-993 Warszawa
NIP: 951-232-15-22
BDO: 000037201
kontakt@dkm-odpady.pl