Wywóz śmieci
Warszawa

ZADŹWOŃ TERAZ ZADŹWOŃ TERAZ

Wywozimy śmieci
na terenie Warszawy

ZADŹWOŃ TERAZ ZADŹWOŃ TERAZ

Dowiedz się więcej

Wywóz śmieci

Firma DKM oferuje kompleksowe usługi z zakresu gospodarowania odpadami, wśród których znajduje się wywóz śmieci. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorstw oraz instytucji, podejmując się zleceń na terenie całej Warszawy oraz okolic.

Naszą misją jest zapewnienie niezawodnego odbioru i zagospodarowania odpadów w sposób gwarantujący dbałość o środowisko naturalne oraz minimalizację uciążliwości. Profesjonalizm działań naszego przedsiębiorstwa zapewnia wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość dziedziny gospodarowania odpadami oraz wykwalifikowana, specjalnie przeszkolona kadra. Świadcząc usługi z zakresu wywozu śmieci, stawiamy na wysokiej klasy sprzęt: samochody ciężarowe i kontenery, które udostępniamy w różnych wielkościach oraz o zróżnicowanej pojemności.

Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty uprawniające nas do wykonywania szerokiej gamy usług związanych z wywozem śmieci, gruzu i innych nieczystości.

Co dokładnie wchodzi w zakres naszej oferty?

Główną domeną firmy DKM jest wywóz śmieci, w szczególności:

  • nieczystości stałych,
  • gruzu,
  • odpadów powstałych po remoncie, budowie, modernizacji budynku itp.,
  • różnego rodzaju odpadów zielonych i sezonowych (gałęzi, traw, śniegu, ziemi itp.).

Poza wywozem oferujemy także wynajem kontenerów na gruz, odpady budowlane oraz śmieci. W celu skorzystania z naszych usług lub omówienia szczegółów dotyczących wynajmu zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Image