Tani wywóz gruzu
Warszawa

ZADŹWOŃ TERAZ ZADŹWOŃ TERAZ

Wywozimy gruz
na terenie Warszawy

ZADŹWOŃ TERAZ ZADŹWOŃ TERAZ

Dowiedz się więcej

Tani wywóz gruzu

Ponieważ gruz nie jest zaliczany do odpadów komunalnych, pod żadnym pozorem nie wolno go wrzucać do zwykłego śmietnika. Nie można też degradować środowiska poprzez samodzielny wywóz tego typu nieczystości do lasu czy gdziekolwiek indziej. Grozi to wysokimi mandatami i karami, o czym nie wszyscy wiedzą. Warto też dodać, że wywóz gruzu jest wykroczeniem, które jest regulowane prawnie.

Dlatego bez względu na to, czy podczas prac remontowych zebraliśmy kilka ton gruzu, czy zaledwie kilogram, niezbędne jest jego składowanie w oddzielnym miejscu.

Odbiór problemowych odpadów – legalnie i tanio

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób, które są zainteresowane legalnym oraz szybkim wywozem gruzu, z pomocą przychodzi nasza firma. Dzięki temu, że dysponujemy kadrą wykwalifikowanych pracowników oraz specjalistycznymi pojazdami wraz z kontenerami, najtaniej na terenie całej Warszawy zajmujemy się odbiorem oraz wywozem gruzu, podejmując się zleceń zarówno od osób prywatnych, jak i od firm oraz instytucji.

W zakres naszej oferty wchodzi przede wszystkim:

W zakres naszej oferty wchodzi wywóz następujących odpadów zielonych:

  • wywóz gruzu i innych materiałów budowlanych,
  • wynajem kontenerów na gruz o różnych pojemnościach oraz o zróżnicowanej objętości.

Siedziba naszej firmy mieści się w Wilanowie, ale usługi z zakresu odbioru oraz wywozu odpadów realizujemy na obszarze całej Warszawy i okolic. Wszystkie działania wykonujemy profesjonalnie, a śmieci trafiają na przeznaczone do tego celu składowiska.

Image