Wynajem kontenerów na gruz
Warszawa

ZADŹWOŃ TERAZ ZADŹWOŃ TERAZ

Wynajmujemy kontenery na gruz
na terenie Warszawy

ZADŹWOŃ TERAZ ZADŹWOŃ TERAZ

Dowiedz się więcej

Wynajem kontenerów na gruz

Firma DKM świadczy kompleksowe usługi w zakresie gospodarowania odpadami, szczególny nacisk kładąc na zapewnienie niezawodnego odbioru oraz dbałość o środowisko przyrodnicze. Poza tym, że specjalizujemy się w wywozie nieczystości stałych, odpadów budowlanych, zielonych i sezonowych, w zakres naszej oferty wchodzi wynajem kontenerów na śmieci i gruz. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Wilanowie, ale działamy na terenie całej Warszawy oraz okolic.

Kontenery o różnych rozmiarach i objętości

W sytuacji, gdy chcesz w legalny i szybki sposób pozbyć się odpadów z budowy, po remoncie czy modernizacji budynku, możesz zdecydować się na wynajem kontenera. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, tanio oferujemy kontenery na odpady budowlane dostępne o różnych rozmiarach oraz o zróżnicowanej objętości, które jesteśmy w stanie podstawić w wyznaczone miejsce, o umówionym czasie. Następnie kontener, po załadowaniu, jest zabierany przez pracowników naszej firmy w ustalonym dniu. W przypadku większej ilości śmieci, istnieje możliwość odbioru wypełnionego pojemnika i podstawienia pustego.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem kontenera?

Proponowane rozwiązanie doskonale sprawdza się przede wszystkim w przypadku placów budowy, ale oczywiście nie tylko. Oferowane przez nas pojemniki spełnią swoją funkcję również:

  • podczas prac remontowych, rozbiórkowych, modernizacyjnych itp.,
  • przy porządkach domowych (w ogrodzie, garażu, piwnicy),
  • w trakcie porządkowania placów, skwerów, terenów zielonych,
  • w celu gromadzenia odpadów wielkogabarytowych,
  • zawsze, kiedy zachodzi konieczność wywozu gruzu, ziemi i wielu innych odpadów.

Co jeszcze możemy zaoferować?

Poza wynajmem kontenerów nasza oferta obejmuje także kompleksowy wywóz gruzu. Zajmujemy się odbiorem oraz wywożeniem gruzu, podejmując się zleceń zarówno od firm, jak i od osób prywatnych. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym i wykwalifikowaną, odpowiednio przeszkoloną kadrą pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Zadania wykonywane przez naszą firmę są realizowane zgodnie z ustawami w zakresie ochrony środowiska (tj. z ustawą o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 roku oraz ustawą Prawo ochrony środowiska z dnia 27 kwietnia 2001 roku). Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty uprawniające nas do wykonywania usług związanych z kompleksowym wywozem gruzu, nieczystości stałych oraz wielu innych odpadów, w tym również wielkogabarytowych.